Visa, Mastercard

Zamów kwiaty z dostawą w Ostrowcu Świętokrzyskim przez sklep internetowy on-line »

Oferta ślubna kwiaciarni Adonis »

O nas

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z usług naszej rodzinnej firmy, która od ponad 30 lat zajmuje się kwiatami. Mamy nadzieję, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie spełnić państwa oczekiwania. Kwiaciarnia Adonis to firma rodzinna. Naszych klientów obsługuje już drugie pokolenie bukieciarzy. W obecnej lokalizacji prowadzimy działalność od ponad 20 lat.

Kwiaciarnia Adonis oferuje kwiaty cięte w szerokim asortymencie, rośliny doniczkowe, kompozycje z suszu egzotycznego, ceramikę, szkło dekoracyjne, wiklinę, metaloplastykę oraz bogatą gamę artykułów dekoracyjnych. Tworząc kompozycje realizujemy projekty własne lub inspirowane pomysłami klientów. Wykonujemy pełny zakres usług z zakresu florystyki ślubnej (wiązanki ślubne, dekoracje samochodów, dekoracje sali weselnej, wystrój kościoła), florystyki okolicznościowej (kosze kwiatowe, bukiety, wiązanki) oraz florystyki żałobnej (wieńce, wiązanki, bukiety żałobne). W ramach serwisu kwiatowego realizujemy zlecenia na terenie powiatu ostrowieckiego.

Nasze długoletnie doświadczenie staramy się uzupełniać uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i pokazach florystycznych, co pozwala nam obsługiwać naszych klientów zgodnie z najnowszymi trendami bukieciarstwa.

Naszym atutem jest profesjonalizm oraz ciągle poszerzana oferta.

Mamy nadzieję, że przedstawiona propozycja przybliży Państwu charakter naszych wyrobów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kwiaciarnia Adonis Zaprasza!

o nas | kontakt | sklep internetowy | koszyk | jak płacić | faq | regulamin | zaloguj

Copyright © 2009 by Kwiaciarnia Adonis.